MUL-T-Lock MT5+ 2'li Barel Seti

Yeni ürün

Paket İçeriği:

2 Adet MT5 silindir

3 Adet anahtar

3 990,23 TL

MUL-t Lock MT5+

 

MUL-T-LOCK MT5+® - İZINSIZ KOPYALANMAYAN PATENTLI ANAHTAR ILE YÜKSEK GÜVENLIK

Yüksek Güvenlikli Silindir Platformu’ nda beşinci nesil olan MT5® tam Yüksek Güvenlik Kontrolü sunar.Daha fazla güvenlik tesis etmek için üç mekanizmalı yeni uygulama ile MT5®, iki taraflı düz anahtar ve çift aktif kilitleme mekanizmalı silindir, teleskopik pimler ve bir üst sürgü özelliğine sahiptir.

Çığır Açan Patent – Alfa YayMT5® anahtar uçunda yer alan devrim niteliğindeki şekli ile mobil etkileşim sağlayan bir yay özelliğine sahiptir. Alfa Yay mekanizmanın arka kısmında özel bir pime geçer ve bir ilave saplama yaratır.
Özgün Yetkilendirme KartıMT5® anahtar-güvenlik sistemi özel bir anahtar ve yetkilendirme manyetik kartı ile desteklenmektedir. Bu iş için özel olarak atanmış olan MT5 anahtar kopyalama makinesi gereken anahtar kodunu oluşturma yeteneğine sahiptir. Sadece manyetik kart, atanmış MT5® anahtar uygulamasına sunulduğunda makine gereken anahtar kodunu oluşturur.


MT5® Özgürlüğünüzü,  Kişisel gizliliği ve Etkinliği Arttırır
Milyonlarca olası kombinasyon

Daha geniş Master Sistem olanaklarıKilitleme çubuğunun özel bölümü bazında satıcı-merkezli anahtar yolu özelliği

Elektronik kontrol, kendi kendine kalibrasyon ve müşterinin anahtar bilgilerini yüklemek için özel manyetik  anahtar kart ile yeni süper akıllı KC5 anahtar kopyalama makinesi.

MT5® anahtarların daha geniş serilerini otomatik olarak yapmak için MASTER anahtar yazılımı ile ara yüz oluşturma özelliği.

Bir değerlendirme yazın

MUL-T-Lock MT5+ 2'li Barel Seti

MUL-T-Lock MT5+ 2'li Barel Seti

Paket İçeriği:

2 Adet MT5 silindir

3 Adet anahtar